Register

A password will be e-mailed to you.

Na PC Gaming Show v rámci E3 bola predstavená aj kooperačná akcia s pohľadu tretej osoby pod názvom Remnant: From the Ashes. Na tomto projekte pracuje štúdio Gunfire Games, ktoré vám bude známe najmä vývojom tretieho dielu série Darksiders.

V Remnant: From the Ashes sa môžeme po boku dvoch kamarátov, alebo aj sami pustiť do prieskumu post-apokalyptického sveta. Ten je doslova zaplnený rozličnými príšerami a ich vzhľad je určite inšpirovaný aj tvorbou H.P. Lovecrafta. Základ hrateľnosti má byť založený na prechode jednotlivými svetmi, ktoré sa budú náhodne generovať. To by malo zaručiť, že vďaka tomu narazíme pri každom dobrodružstve na úplne iné prostredia a iných protivníkov, ktorých má byť vyše stovky rozličných typov.

Na konci každého levelu musíme vždy čeliť náročnému bossovi a každý z nich bude vyžadovať odlišnú stratégiu na jeho úspešné zdolanie. Týchto bossov by malo byť dvadsať. Po úspešnom dokončení každého levelu nás bude čakať odmena v podobe skúseností a materiálu, pomocou ktorého si môžeme vylepšiť, alebo aj vyrobiť, nové zbrane a brnenia.

Remnant: From the Ashes má vyjsť už 20. augusta na platformách PC, PlayStation 4 a Xbox One. Avšak, keď si predobjednáte digitálnu kópiu, dostanete prístup do hry o štyri skôr, spolu s exkluzívnym vybavením a XP boostom.

Komentuj!