Register

A password will be e-mailed to you.

Dlho očakávaná hra The Outer Worlds od slávneho štúdia Obsidian (Fallout: New Vegas, Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords) konečne dostala na súčasnej E3 2019 oficiálne oznámený dátum vydania a odhalila niektoré detaily príbehu.

Hra Outer Worlds pripomína kombináciu Borderlands a Bioshocku a pridáva k tomu ešte niečo navyše. Trochu bližšie sme si tento nový počin od štúdia Obsidian Entertainment predstavili v tomto článku. Hra pôvodne mala vyjsť na Steame, v lete tohoto roka, avšak neskôr sa zistilo, že hra vyjde exkluzívne iba na Epic Store. Teraz sme sa navyše dozvedeli, že dátum vydania bol potvrdený 25. októbra 2019, takmer o tri mesiace neskôr, ako sme očakávali. The Outer Worlds vyjde na platformy PC, Xbox One a PlayStation 4.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Od útleho veku hráč počítačových hier, holdujúci najmä žánrom RPG, adventúr a stratégií. Rovnako milovník kvalitnej beletristickej i odbornej literatúry (so špecifickým zameraním predovšetkým na staroindické a preklasické grécke filozofické školy), študent filozofie a fanúšik európskej kinematografie 60. 70. a 80. rokov.

Súvisiace príspevky