Register

A password will be e-mailed to you.

Na konferencii E3 nechýbalo ani známe Arkane Studios (Arx Fatalis, Dishnored). Toto francúzske štúdio potešilo svojich fanúšikov oznámením nového projektu, ktorým je akčná hra s pohľadu prvej osoby s názvom Deathloop.

Podľa slov tvorcov by nás hra Deathloop mala zaviesť na ostrov Blackreef, kde sa odohráva takmer nekonečný súboj dvoch ostrieľaných zabijakov Colta a Julianny. Na ďalšie detaily si budeme musieť zatiaľ počkať, avšak marketingové vyjadrenia hovoria o „prieskume neskutočných prostredí v poctivo vytvorených leveloch a o pohlcujúcom gameplay zážitku, ktorý nám dovolí ku každej situácii pristupovať podľa našich predstáv„.

Pravdou však zostáva, že predchádzajúce hry Arkane Studios sa skutočne kvalitným level dizajnom a otvorenou hrateľnosťou vyznačovali, takže nemáme veľa dôvodov neveriť týmto marketingovým frázam. Avšak na konferencii zatiaľ nebol zverejnený dátum vydania ani platformy a takisto sme sa ešte nedočkali ani gameplay záberov.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Od útleho veku hráč počítačových hier, holdujúci najmä žánrom RPG, adventúr a stratégií. Rovnako milovník kvalitnej beletristickej i odbornej literatúry (so špecifickým zameraním predovšetkým na staroindické a preklasické grécke filozofické školy), študent filozofie a fanúšik európskej kinematografie 60. 70. a 80. rokov.

Súvisiace príspevky