Register

A password will be e-mailed to you.

The Sims je legendárna séria, ktorú netreba predstavovať snáď žiadnemu hráčovi, ktorý disponuje aspoň bežným prehľadom vo videohernej oblasti. V prípade, že ste sa už dlhšie ohliadali za štvrtým, zatiaľ, najnovším dielom tejto značky, máme pre vás dobrú správu.

EA prostredníctvom svojej platformy System Origin ponúka vyššie spomínaný titul, ktorý reprezentoval túto hernú generáciu. Môže sa teda, pochopiteľne, popýšiť najväčšími možnosťami v oblasti stavania, starania sa o vašu virtuálnu domácnosť, spolunažívanie a jedná sa o ten najlepší možný variant hernej simulácie skutočného života. Hra v dobách svojho vydania získavala nadpriemerné známky, kde sa metascore zastavilo na hodnote 70%, čo rozhodne nie je zlé. Našu recenziu konzolovej verzie nájdete na tomto odkaze.

Tradične boli tieto možnosti rozšírené prostredníctvom rozsiahlych expanzií, ktoré pridávajú napríklad búrlivé počasie, nové ročné obdobia, domácich maznáčikov, pracovné úlohy, no i bohémsky život nočných klubov a nekonečných zábav, prípadne dobrodružnú výpravu. Tie však už, bohužiaľ, nie sú súčasťou atraktívnej akcie, čiže v prípade záujmu si ich musíte jednoducho zakúpiť za nemalé peniaze. Do už tak časovo náročnej hry vám pridajú doslova tonu nového obsahu.

Získať The Sims 4 od vás vlastne nevyžaduje nič, okrem Origin účtu. Technicky stačí sa doň prihlásiť, no a hneď v úvode nájdete odkaz, ktorým sa dostanete na túto obrazovku. Následne kliknete na ikonku “Get it Free”, no a hra zostane už navždy vo vašej knižnici. Rozhodne neotáľajte, nakoľko akcia potrvá iba do 28. mája 2019, presnejšie do devätnástej hodiny večernej. Záverom by sme ešte mali dodať, že sa môže vyskytnúť problém s aktiváciou. V takom prípade musíte reštartovať vášho Origin klienta, pričom druhý pokus by už mal byť úspešný. No pokiaľ vám to stále nebude fungovať, je potrebné sa prihlásiť priamo cez prehliadač.

Komentuj!