Register

A password will be e-mailed to you.

O Watch Dogs 3 kolujú už nejaký ten čas na internete neoficiálne informácie. Tretí diel údajne smeruje do anglického Londýna, konkrétne do jeho verzie blízkej budúcnosti.

Hlavná postava Watch Dogs 3 má byť tentokrát ženského pohlavia. Konkrétne má ísť postavu menom Sarah, ktorá je expertkou na kybernetické úlohy. Jej brat sa predrogoval a tak okrem hackovania veľkej skupiny bude bojovať aj proti drogám. Mimo toho všetkého nemajú chýbať ani rôzne vedľajšie aktivity, ktoré doplnia ako tvorba graffiti, tak aj jazda na skateboarde. Ďalšou zaujímavosťou je aj fakt, že hlavná postava má disponovať len teleskopickou tyčou a paralyzérom, čo by znamenalo odklon od strelných zbraní a väčší dôraz na stealth postup. Či to tak naozaj bude, sa, pravdepodobne, dozvieme na tlačovej konferencii E3 2019.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Zanietený a vášnivý hráč videohier na všetkých platformách. S hrami som začínal už v piatich rokoch a odvtedy sa to so mnou neustále nesie. Taktiež som obrovský fanúšik športu, ktorý mi popri hraní video hier robí radosť zo života.

Súvisiace príspevky