Register

A password will be e-mailed to you.

O minuloročnom God of War sa toho popísalo už mnoho. Mohli za to nielen výborné hodnotenia samotnej hry, ale aj množstvo ocenení, ktoré hra medzičasom pozbierala v rozličných anketách. Nedávno ubehol rok od vydania, a tak Sony spoločne s vývojármi tohto skvelého počinu ponúkajú možnosť nahliadnuť za oponu.

SIE Santa Monica Studio spoločne so Sony totiž prináša takmer dvojhodinový dokument, ktorý dáva fanúšikom jedinečnú možnosť pozrieť sa na to, ako prebiehal vývoj hry God of War, pričom hlavným sprievodcom nebude nik iný, než samotný Cory Barlog, režisér hry. Tešiť sa možno, samozrejme, i na iných ľudí zapojených do tohto počinu a chýbať nemôže ani pasáž, ktorá sa venuje odhaleniu hry na E3 2016. Ak vám tento moment v tom čase ušiel, rozhodne sa je na čo tešiť, oficiálne predstavenie totiž naozaj stálo za to. Viac o dokumente však už netreba dodávať, no bezpochyby musí padnúť ešte zmienka o tom, že dokument obsahuje aj české titulky, takže si ho užije každý jeden z vás bez ohľadu na úroveň znalosti anglického jazyka. Prajeme príjemnú zábavu!

Zdroj: YouTube kanál PlayStation Slovensko

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky