Register

A password will be e-mailed to you.

To, že sa blíži remasterovaná verzia legendárnej pretekárskej záležitosti zo sveta Crasha Bandicoota sa vie už nejakú dobu. Keďže vydanie je naplánované na budúci mesiac, autori pomaly začínajú predstavovať určité funkcie a novinky pridané do inovovanej edície. Jednou z nich je i možnosť úpravy charakterov, prípadne vozidiel. 

Novo zverejnená ukážka dala jasne najavo, že možnosti v tejto oblasti budú nemalé, i keď v pôvodnom vydaní z roku 1999 takáto funkcia nebola obsiahnutá vôbec. Od drobností ako vizuálna obmena kolies, cez rôzne nálepky pre štvorkolesových pretekárov, až po samotné skiny pre jednotlivých hrdinov. Tie nebudú šetriť bizarnosťou alebo grotesknou podobou, no miestami odkazujú i na staršie diely tejto platformovej série, kde by bolo vhodné spomenúť, že tvorcovia nečerpali inšpiráciu výhradne z prvých troch dielov. Nemalo by však ísť o vylepšovanie výkonnosti strojov, skôr o príjemný doplnok, ktorý zabaví a zároveň zamedzí nástupu monotónnosti, prameniacej z identickosti vizuálnej stránky áut a postáv.

Remaster šialených pretekov vyjde, po vzore PlayStation 4 a PC verzie ikonickej trilógie, krátko pred začiatkom letných prázdnin. Presnejšie sa ho dočkáme už 21. júna 2019, zatiaľ iba na konzolách PlayStation 4, Xbox a Nintedo Switch takže tentokrát nepôjde o striktnú časovú exkluzivitu. Team Racing Nitro-Fueled by snáď nemal minúť ani PC platformu, no tento rok sa vydania PC verzie, pravdepodobne, nedočkáme.

Komentuj!