Register

A password will be e-mailed to you.

Séria Tom Clancy’s Ghost Recon sa už dlhé roky teší priazni hráčov a inak tomu nebolo ani v prípade zatiaľ posledného dielu Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands. Nakoľko je však hra na trhu už dva roky, nastal čas na príchod nástupcu, ktorého oficiálne predstavenie prebehne už dnes.

Ubisoft už dlhšie teasoval na to, že vo štvrtok, 9. mája, predstaví novú hru zo svojho portfólia. Ako už však, bohužiaľ, býva pri hrách od tejto francúzskej spoločnosti zvykom, hráči sa o danom titule dozvedeli skôr vďaka úniku. Podľa informácií, ktoré sa dostali na internet, dnes večer o 20:30 hod. nášho času uvidíme predstavenie Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint.

Novinka by sa mala niesť v duchu Wildlands, avšak tento raz zavítame na ostrov Aurora. Hlavným nepriateľom bude Cole D. Walker, ktorého fanúšikovia ešte stále aktuálneho dielu poznajú vďaka poslednému updatu, ktorý dostal názov Operation Oracle. Ak ste náhodou hru nehrali a je vám tvár Walkera povedomá, tak vedzte, že ide o herca menom Jon Bernthal, ktorý stvárnil napríklad seriálového Punishera.

Zatiaľ o Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint nie je dostupných mnoho informácií, avšak hra by mala doraziť pre PC, PlayStation 4 a Xbox One, a to už 4. októbra tohto roku. Na záver ešte pripájame aj leaknutý obrázok zberateľskej “Wolves” edície hry, ktorá bude okrem rôznych bonusov obsahovať aj sošku.

Zdroj: TweakTown

Komentuj!