Register

A password will be e-mailed to you.

O tom, že sa blíži remasterovaná verzia taktickej vojnovej akcie Sniper Elite V2 sme vás informovali ešte minulý mesiac. Po novom však autori zo štúdia Rebellion Developments ponúkajú sedem zásadných dôvodov, prečo by sa hráči mali opäť pozrieť do virtuálneho Berlína druhej svetovej vojny a svojou ostreľovačskou puškou opätovne zriediť rady hákového kríža. 

Ako prvé sa tvorcovia pýšia krásnym vizuálnym spracovaním, ktoré z predstavenej ukážky pôsobí niekoľkonásobne lepšie a atraktívnejšie, než tomu bolo v origináli z roku 2012. Nehovoríme tu teda len o jednoduchom vyostrení textúr ale o skutočnom grafickom vylepšení a skrášlení. Ďalšia novinka, pravdepodobne, nebude zaujímať každého, no dočkáme sa aj nového fotografického módu, prostredníctvom ktorého môžeme navždy zvečniť najbizarnejšie a hlavne najbrutálnejšie zabitia. Zaujímavosťou je aj pridanie nových hrateľných charakterov, konkrétne postavy zo Zombie Army Trilogy, čo je v podstate spin-off hlavnej série, kde pre zmenu kosíte hordy nacistických živých mŕtvol.

Keďže bolo prezentované video vydávané na YouTube kanáli, ktorý sa výhradne zameriava na PlayStation produkty, vieme, že Pro verzia štvrtej konzoly, vyvíjanej spoločnosťou Sony bude podporovať 60 FPS mód, pričom na PC je niečo podobné v podstate samozrejmosťou. A to isté môžeme povedať o Xbox One platforme. Nintendo Switch zrejme neponúkne tento režim, avšak nie je to úplne vylúčené. Súčasťou remasterovanej edície budú taktiež všetky vydané rozšírenia, takže si budete môcť užiť aj lov na samotného Führera v lepšom vizuálnom balení. Vracia sa aj online režim, kde sa postavíte v boji proti ďalším živým hráčom na rozličných bojiskách. Nakoniec tu máme podporu 4K rozlíšenia, kde by mala hra vyniknúť najlepšie.

Kedy sa zasa raz postavíte za vlasť a začnete nemilosrdne mordovať nemecké jednotky? Sniper Elite V2 Remastered vyjde už 14. mája 2019 na všetkých vyššie zmienených platformách. Základné podrobnosti o tej edícii ak aj možnosti zakúpenia nájdete v našom predošlom článku.

Komentuj!