Register

A password will be e-mailed to you.

Asobo Studio už o dva týždne vydá zaujímavo sa javiaci titul A Plague Tale: Innocence, ktorý nás zavedie do Francúzska zamoreného potkanmi. Ako hra funguje a na čom presne stavia, to všetko môžete zistiť aj vďaka novým záberom.

Majiteľov PC, PlayStation 4 a Xbox One určite poteší aj ďalší klenot do ich zbierky nazvaný A Plague Tale: Innocence. V ňom sa dvojica súrodencov Hugo a Alicia vyda na cestu naprieč Francúzskom, ktoré je zamorené potkanmi. Tie žerú doslova všetko a ich jediným nepriateľom je svetlo. Hra bude stavať na interakcii s prostredím, či na craftovaní, čo môžeme nakoniec vidieť aj v nových záberoch.

Dôležitým prvkom titulu má byť samotná hudba, ktorá mu má dodávať tú správnu atmosféru. Na nej pracuje skladateľ Olivier Deriviere, ktorý podieľal na hororových hrách ako Obscure, či Alone in the Dark a podpísaný je aj pod dvojicou titulov od štúdia Dontnod Entertainment, konkrétne Remember Me a Vampyr. A Plague Tale: Innocence vychádza 14. mája 2019.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Zanietený a vášnivý hráč videohier na všetkých platformách. S hrami som začínal už v piatich rokoch a odvtedy sa to so mnou neustále nesie. Taktiež som obrovský fanúšik športu, ktorý mi popri hraní video hier robí radosť zo života.

Súvisiace príspevky