Register

A password will be e-mailed to you.

Už zajtra sa môžeme tešiť na príchod nového mesiaca, ktorým je máj 2019, a Microsoft už tradične ponúkne novú nádielku hier pre členov služby Xbox Live Gold. Aké hry si budú môcť stiahnuť majitelia konzol Xbox 360 a Xbox One?

Prvým titulom, dostupným na Xbox One, bude akčná multiplayerová arkáda Marooners, ktorá ponúkne možnosť pre hry šiestich hráčov. Tam si hráči budú môcť vyskúšať dvadsaťpäť minihier, v ktorých budú testovať svoju šikovnosť a postreh. V ďalšom titule s názvom The Golf Club 2019 Featuring PGA Tour, určenom pre rovnakú konzolu, sa budú môcť pre zmenu ponoriť do tajov populárneho golfu.

Aby toho nebolo málo, nebude chýbať ani dvojica titulov dostupná ako pre majitelia Xbox One, tak pre majiteľov Xbox 360. Tým prvým je Earth Defense Force: Insect Armageddon, kde budú hráči bojovať v Novom Detroite proti návalu hmyzoidných votrelcov. Druhým a posledným titulom bude humorne ladená skákačka Comic Jumper: The Adventures of Captain Smiley, v ktorej budú preskakovať z jedného komiksu do druhého a pomáhať im k väčšej popularite.

Komentuj!