Register

A password will be e-mailed to you.

Horizon Zero Dawn si ako exkluzívny PlayStation 4 titul viedol veľmi dobre. Hra sa dobre predávala a aj recenzie boli veľmi mimoriadne priaznivé. Holandskí vývojári z Guerilla Games priniesli hráčom naozaj veľkolepý zážitok a dobrou správou je, že podľa všetkého sa už pracuje na pokračovaní.

Horizon Zero Dawn vyšiel pred vyše dvoma rokmi, no hráči na neho stále živo spomínajú. Za informáciou, že vzniká pokračovanie stojí herečka Janina Gavankar (Iden Versio zo Star Wars Battlefront II), ktorá počas akcie Star Wars Celebration prezradila, že Horizon Zero Dawn 2 bude ešte lepší ako prvá časť a vraj vyzerá naozaj veľkolepo. To je však všetko, čo sme sa o prichádzajúcej hre dozvedeli a viac sa určite dozvieme v budúcnosti. Horizon Zero Dawn 2, pravdepodobne, vyjde až na novej generácii konzol PlayStation.

Okrem toho začalo štúdio Guerilla Games naberať aj ľudí, ktorí majú skúsenosti s hrami obsahujúcimi multiplayer. Vývojári totiž pracujú ešte na jednom veľkom AAA titule, ktorým by mohol byť aj nový Killzone. Ten by taktiež mohol vyjsť priamo na novú generáciu konzoly PlayStation ako exkluzívna hra. Podobne tomu bolo aj v roku 2013 pri Killzone Shadow Fall.

Komentuj!