Register

A password will be e-mailed to you.

Séria Sniper Elite je tu s nami už 14 rokov, keďže úplne prvý diel vyšiel v roku 2005. Hlavný hrdina Karl Fairburne si získal srdcia mnohých hráčov, a tak sa nemožno čudovať tomu, že sa s ním stretávame dodnes. Nielenže vývojári z Rebellion Developments minulý mesiac oznámili, že pracujú ďalšom pokračovaní, ale prinesú aj remaster mimoriadne populárneho dielu Sniper Elite V2.

Dnes už vieme, že vydanie Sniper Elite V2 Remastered vôbec nie je ďaleko, nakoľko hra dorazí do predaja už budúci mesiac, konkrétne 14. mája. Oprášenú a vylepšenú verziu hry z roku 2012 si budú môcť zahrať hráči na všetkých aktuálnych platformách, čo znamená, že hra vyjde pre PC, PlayStation 4, Xbox One a i Nintendo Switch.

Cieľom remasteru je nielen zmodernizovať tento titul, ale i ponúknuť hráčom všetok dodatočne vydaný obsah v jednom balení. Okrem vylepšenej grafiky, 4K rozlíšenia, HDR a 60fps (samozrejme, na podporovaných platformách), sa tak možno tešiť aj na všetky DLC, ktoré do hry postupne pridávali nové misie a i zbrane. Remaster bude okrem toho obsahovať aj multiplayer, fotomód, sedem nových postáv zo stand-alone spin-offu Nazi Zombie Army, no a zabudnúť nemožno ani na misiu, ktorej cieľom bolo odprevadiť na druhý svet samotného Adolfa Hitlera.

Ak už Sniper Elite V2 vlastníte na PC (Steam), vývojári si pre vás pripravili výhodnú ponuku, nakoľko v takom prípade bude upgrade na modernizovanú verziu stáť iba 9.99€. V opačnom prípade za hru zaplatíte 34.99€, no ak si hru zakúpite do 14. mája, ušetríte vďaka predobjednávkovej zľave 10% z danej sumy, a teda 3.50€. Zľavu môžete získať vďaka nákupu cez nasledovný odkaz na oficiálnej stránke hry. Predobjednávky pre PC a PlayStation 4 verzie už sú spustené, majitelia konzol Xbox One a Nintendo Switch sa dočkajú 24. apríla.

Zdroj: oficiálna webstránka

Komentuj!