Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Judge Eyes, neskôr prezentovaný iba ako Judgment, sa nám po prvýkrát predstavil na minuloročnej Tokyo Game Show konferencii, kde dal hráčom jasne vedieť, že pôjde o titul v štýle legendárnej série Yakuza, akurát s detektívnejšou zápletkou. Nedávna kokainová aféra však mohla ohroziť vydanie na západe a tuzemsku, no zdá sa, že tvorcovia pôvodný dátum dodržia. 

Sega berie drogový prešľap herca Pierra Takiho vážne. Judgment bol po prasknutí tejto kauzy stiahnutý z predaja a to isté môžeme povedať o nespočetnom množstve propagačných materiálov, ktoré zmizli z oficiálnych stránok vývojárskeho a vydavateľského štúdia zároveň. Ten daboval postavu menom Kyohei Hamura, ktorá bude podľa nedávneho vyhlásenia samotného štúdia Sega nahradená iným hercom. To zahŕňa ako voice-acting, tak aj motion capture.

Autori každopádne potvrdili, že pôvodný dátum vydania pre západ, ktorý bol stanovený na 25. júla 2019 stále platí. Judgment teda u nás vyjde už v upravenej verzii s novým, zatiaľ neznámym a nešpecifikovaným, hercom, ktorého meno bude propagované aj na plagátoch a v trailer videách. Sega zverejnila túto správu prostredníctvom svojho Twitter účtu. Uistila týmto spôsobom všetkých hráčov, že Judgment sa do predaja vráti aj v Japonsku, tak aj v ostatných krajinách. Model postavy bude, pravdepodobne, nahradený aj v japonských verziách nejakým rozsiahlejším patchom, keď sa tento projekt vráti opäť do predaja.

Komentuj!

komentárov