Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

EA DICE konečne naplno odhalili svetu svoje vlastné Battle Royale, mód s názvom Firestorm, ktorý zavíta do titulu Battlefield V už 25. marca 2019. Okrem ďalšieho gameplay traileru sa už objavujú aj prvé gameplay zábery, ktoré ukazujú, ako bude tento mód fungovať.

Asi nikoho neprekvapí fakt, že Battle Royale mód Firestorm vyzerá naozaj dobre. Už pondelok budúceho týždňa sa majitelia PC, PlayStation 4 a Xbox One budú môcť ocitnúť na doteraz najväčšej mape v rámci celej série vôbec s názvom Halvoy, ktorá ponúkne mimoriadne atraktívne prostredie. Po nej sa budete môcť preháňať i pomocou rôznych dopravných prostriedkov ako sú tanky, traktory, či vrtuľníky. Tento mód je, samozrejme, dostupný úplne zadarmo pre všetkých majiteľov Battlefield V. V našej recenzii sme si multiplayer pomerne pochvaľovali, no je pravdou, že až Firestorm môže priniesť do hry skutočné osvieženie.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Zanietený a vášnivý hráč videohier na všetkých platformách. S hrami som začínal už v piatich rokoch a odvtedy sa to so mnou neustále nesie. Taktiež som obrovský fanúšik športu, ktorý mi popri hraní video hier robí radosť zo života.

Súvisiace príspevky