Register

A password will be e-mailed to you.

Half-Life je legenda, o tom niet pochýb. Bohužiaľ, už dlhé roky leží zapadnutá prachom, i keď hráči by sa veľmi radi vypravili na Borealis rozlúštiť dielik skladačky, ktorú sme si mali vychutnať pôvodne ako Half-Life 2: Episode Three. Je tu možnosť, že by sme sa mohli v najbližších rokoch dočkať?

Ak dianie na hernej scéne sledujete, určite vám neunikol fakt, že od vydania Half-Life 2: Episode Two ubehlo už takmer 12 rokov. Od tej doby pretieklo veľa vody, no pokračovanie príbehu Gordona Freemana nedorazilo, i keď bolo oznámené a sľubované. Mnoho fanúšikov už za tú dobu stratilo nádej, no niektorí stále dúfajú, že sa to podarí.

Na sériu nezanevrel ani jeden 32 ročný fanúšik, ktorý napísal e-mail samotnému šéfovi Valve, ktorým nie je nik iný než Gabe Newell. Ten sa Newella opýtal, či si stihne zahrať ďalšiu kapitolu príbehu ešte pred svojou smrťou. Na nasledovnom obrázku môžete vidieť, čo za odpoveď mu prišla.

Gabe Newell odpísal, aby nezomrel do piatich rokov. Je to zo strany Newella iba ďalší trolling? Alebo sa pokračovanie Half-Life skutočne pripravuje? To je v túto chvíľu vo hviezdach, no bolo by fajn, ak by sa Valve konečne vyjadrili a fanúšikom narovinu povedali, či sa niekedy hry dočkajú, alebo je Half-Life oficiálne mŕtva značka, s ktorou sa už do budúcna nepočíta.

Zdroj: USGamer

Komentuj!