Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

V prípade, že ste sa v poslednej dobe ohliadali za atraktívnym pretekárskym počinom, máme pre vás dobrú správu. Úplne zdarma sa totiž môžete dostať k zaujímavému žánrovému titulu od skúsených autorov zo štúdia Codemasters, ktorý nám nedávno priniesli aj výborne hodnotené DiRT Rally 2.0. 

Ich najnovší projekt síce nie je ponúkaný zdarma, avšak aj Grid 2 vie sprostredkovať i na dnešnú dobu nadpriemerne kvalitný automobilový pretekársky zážitok. V hre je k dispozícii zástup rôznorodých vozidiel, jednotlivé dráhy umožňujú naozaj efektný prechod cez ne, no a poriadne šliapnutie na plyn vám bez akýchkoľvek pochýb zvýši adrenalín vo vašej krvi. Nemalý obsah titul bol neskôr obohatený o niekoľko rozšírení, ktoré pridali ďalšie rozličné dráhy a, samozrejme, aj automobily.

Grid 2 sa teda i napriek tomu, že vyšiel už pred takmer šiestimi rokmi pôsobí vizuálne aj hrateľnosťou stále veľmi dobre. Prostredníctvom portálu Humble Bundle si môžete aj vy užiť bláznivé preháňanie sa po cestách a bojovanie o vrchné priečky a to celkom zdarma. Dokonca sa dostanete aj k dvom DLC, ktoré vás odmenia krásnymi modelmi áut a legendárnymi traťami. Rozhodne však nad touto ponukou neotáľajte, nakoľko potrvá len do minutia sa všetkých dostupných zásob. Fixný dátum ukončenia akcie je však stanovený na 17. marca 2019, konkrétne táto výhodná ponuka skončí o osemnástej hodine večernej.

Komentuj!

komentárov