Register

A password will be e-mailed to you.

O ďalšom pokračovaní populárnej série Borderlands sa hovorí už pekne dlho. Séria, ktorá sa doposiaľ dočkala piatich hier (tri hlavné časti a dva spin-offy) by sa snáď už v dohľadnej dobe mala rozrásť o očakávané regulárne pokračovanie Borderlands 3. Teraz už je zrejmé, že sa oficiálneho oznámenia dočkáme onedlho, a to ešte tento mesiac.

Láka naň totiž samotné štúdio Gearbox Software prostredníctvom svojho Twitter účtu. V príspevku je zreteľný dátum 28. marec, čiže k oznámeniu Borderlands 3 podľa všetkého dôjde na výstave PAX East, ktorá sa koná od 28. do 31. marca v Bostone, ktorý sa nachádza v štáte Massachusetts (zreteľné MA na billboarde z obrázku). Ešte zaujímavejšia je číslovka 3, ktorú si možno všimnúť v pravom hornom roku pri nápise Exit, i keď je pomerne šikovne maskovaná vďaka orezu. Teraz už je však zrejmé, že Gearbox neurobí radosť priaznivcom série Brothers in Arms, ale fanúšikom komiksovo ladenej RPG first-person strieľačky. Akonáhle sa 28. marca dozvieme viac, budeme vás informovať.

Zdroj: Gearbox Official

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky