Register

A password will be e-mailed to you.

Poľské štúdio CD Projekt RED pracuje už dlhšiu dobu na akčnom open-world RPG titule Cyberpunk 2077. To nás zavedie do vzdialenej budúcnosti, kde kriminalita je na dennej báze. Ako vývojári postupujú s vývojom a kedy uvidíme najnovšie zábery?

Počiatky Cyberpunk 2077 siahajú až do roku 2012, kedy sme o hre počuli prvýkrát. Už o rok neskôr sme videli prvý teaser, no hra sa naplno odhalila svetu až v roku 2018. To sme mali možnosť zhliadnuť až päťdesiat minútové zábery priamo z hrania.

Samotní autori boli v napätí, ako fanúšikovia príjmu ich novinku, nakoľko išlo o veľký posun vpred v porovnaní so Zaklínačom. Celkový dojem bol však viac než dobrý a ako spomínajú samotní vývojári v novom vývojárskom denníku, mimoriadne pozitívne prijatie ich utvrdilo v tom, že sa vybrali správnou cestou. Bližšie informácie o hre sa každopádne dozvieme na tlačovej konferencii E3 2019. Tam nám CD Projekt RED zrejme odhalia nové gameplay zábery a súčasne sa predpokladá, že by sme sa mohli dozvedieť aspoň približný dátum vydania. Myslíte, že to bude ešte tento rok?

Komentuj!