Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Fanúšikovia diel od spisovateľa H.P. Lovecrafta sa už tento mesiac mesiac, konkrétne 21. marca, mali dočkať titulu The Sinking City. Nedávno sa však začali objavovať správy o tom, že hra bola odložená, avšak k oficiálnemu potvrdeniu nedošlo. Až doteraz…

Štúdio Frogwares, ktoré za hrou stojí, totiž iba pred krátkou chvíľou potvrdilo, že The Sinking City nevyjde v priebehu marca, ale až 27. júna. Vývojári to zdôvodňujú najmä tým, že teraz vyšlo naozaj množstvo hier a nechcú, aby sa ich titul stratil v tejto záplave. Čas navyše však využijú k ďalším vylepšeniam a celkovej optimalizácii hry, čo by malo byť v konečnom dôsledku dobrou správou. Viac o celej situácii sa môžete dozvedieť vďaka nižšie priloženému videu, ktoré si Frogwares pripravili pre fanúšikov.

Hororového The Sinking City sa teda dočkáme 27. júna, kedy hra dorazí na PC, PlayStation 4 a Xbox One, pričom na prvých dvoch zmienených platformách si tento titul bude možné užiť o trochu viac vďaka českej lokalizácii, teda aspoň v prípade hráčov, ktorí až tak dobre neovládajú anglický jazyk.

Zdroj: tlačová správa

Komentuj!

komentárov