Register

A password will be e-mailed to you.

Včerajšok patril titulu Days Gone, keďže skončilo embargo na dojmy z hry, ktorú si herné médiá mohli vyskúšať v rámci preview tour. Na oficiálnom YouTube účte PlayStation Česko sa objavilo video, ktoré akciu konajúcu sa neďaleko Prahy približuje hráčom, pričom vo videu nechýbajú ani dojmy kolegov z ďalších médií.

Ak ste náhodou včera mali nejaké povinnosti, mohli vám uniknúť dojmy, ktoré sa k hre Days Gone začali po internete objavovať o 9:00 hodine nášho času. Ani naša redakcia na spomínanej akcii nechýbala, vďaka čomu sme vám priniesli reportáž z akcie, rozhovor s Emmanuelom Rothom, senior animátorom SIE Bend Studio a i dojmy zo samotnej hry. Vďaka nižšie priloženému videu sa však môžete na miesto konania pozrieť aj z trochu inej perspektívy, pričom si môžete vypočuť i dojmy, ktoré prezentovaná ukážka zanechala v kolegoch z iných médií.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky