Register

A password will be e-mailed to you.

Mesiac marec znamená pre ponuku predplatného PlayStation Plus veľkú zmenu. Sony totiž prestáva s podporou PlayStation 3 a handheldu PlayStation Vita, takže ak stále hrávate na niektorom z uvedených zariadení, vaša knižnica sa už nebude ďalej rozrastať vďaka predplatnému. Je to však logické rozhodnutie, nakoľko už i aktuálna konzolová generácia pomaly, ale isto speje k svojmu záveru, keďže zvesti o nových konzolách sa objavujú čoraz častejšie. Vráťme sa však k PlayStation Plus a hrám, ktoré obdržia predplatitelia v marci.

Hlavnou hviezdou marcovej ponuky PlayStation Plus bude first-person strieľačka Call of Duty: Modern Warfare Remastered z roku 2016 (pôvodná hra vyšla v 2007), a teda pre mnohých hráčov najlepší diel z celej série vôbec. Ak ste doposiaľ nehrali prvý diel Call of Duty, ktorý sa venoval moderným vojnových konfliktom, budete mať výbornú príležitosť overiť si na vlastnej koži, či hra oprávnene získala svoju povesť.

Druhý titul v ponuke bude first-person puzzle počin The Witness, ktorý vyšiel podobne ako i vyššie spomínaný remaster v roku 2016. Hra vás zavedie na zdanlivo opustený tropický ostrov, ktorý je od začiatku až po svoj koniec “zamorený” rozsiahlou sieťou prepojených hádaniek. Ak máte radi výzvy a nevadí vám potrápiť si šedú kôru mozgovú, potom by ste nemali minúť ani titul The Witness, ktorý si na agregátore metacritic drží priemer hodnotení od 86% do 88% v závislosti od platformy.

Na záver už iba pripomíname, že februárové PlayStation Plus hry určené pre PlayStation 3 a PlayStation Vita si budete môcť pridať do knižnice do 8. marca. V prípade ponuky pre PlayStation 4 máte čas do 4. marca, pretože už 5. marca popoludní si budete môcť pridať do knižnice vyššie zmienené tituly.

Zdroj: Blog.PlayStation

Komentuj!