Register

A password will be e-mailed to you.

Minulý rok sa fanúšikovia vražedných stealth akcií dočkali ďalšieho dielu ságy o agentovi 47. Jedná sa o pokračovanie reštartovanej epizodickej série z roku 2016, ktorá sa dočkala veľmi vrúcneho hráčskeho prijatia i skvelých recenzií. Reštartovaná dvojka teda na seba nenechala až tak dlho čakať a niesla sa v podobnom duchu, kde sme jej v recenzii vytkli najmä rozprávanie príbehu a jeho podanie. Najnovšie si môžete zahrať prvú misiu titulu Hitman 2 úplne zdarma. 

Už takto na začiatok vás môžeme upozorniť, že táto ponúka nie je podmienená časom alebo nejakým fixným dátumom. Jedná sa o rovnakú praktiku, ktorú tvorcovia zo štúdia IO Interactive využili aj v predchodcovi. Hovoríme tu totiž o jednoduchom a veľmi šikovnom spropagovaní svojho titulu. Ak vás táto unikátna kombinácia akcie a kradmého postupu zaujme, môžete si zakúpiť rovno celú sériu, i keď v tomto konkrétnom prípade sa skôr naskytuje názov diel. Celý počin totiž vyšiel naraz a nie po jednotlivých kúskoch.

Prvá misia vás pritom zavedie na krásne spracovanú nočnú pláž s jednou rozľahlou vilou uprostred ničoho. V nej sa nachádzajú rôzne bezpečnostné systémy, zástup strážnikov ale aj váš cieľ, ktorý je treba okamžite eliminovať. Séria bola odjakživa špecifická v tom, že vám umožňovala využívať viacero prístupov k jednej úlohe a preto sa môžete len tak takticky prešmyknúť za chrbátmi svojich protivníkov, či vziať do ruky samopal a spustil pekelnú paľbu. Je to len a len vaša voľba, pričom prvá sprístupnená misia vám umožní urobiť si obrázok o zvyšnej časti hry. Je však pravdou, že ostatné mapy sú podstatne väčšie.

Pre majiteľov predchodcu je navyše dobrou správou fakt, že si môžu zahrať všetky svoje staršie misie v jemne vylepšenom a inovovanom kabátiku pokračovania. Je teda možné zopakovať si celý predošlý príbeh a pripomenúť si vaše vražedné úlohy v Paríži alebo Colorade a následne si aj vyskúšať začiatok nového dobrodružstva. Free Starter Pack je dostupný ako pre majiteľov osobných počítačov prostredníctvom Steamu, tak i vlastníkov konzol Xbox One alebo PlayStation 4.

Komentuj!