Register

A password will be e-mailed to you.

Určite sa medzi vami nájde mnoho priaznivcov českého počinu Bulánci, ktorý sa nielen v našich končinách stal obrovským hitom. Jednoduchý koncept, chytľavá hrateľnosť a okamžitá zábava bez nutnosti inštalácie. Tieto skutočnosti boli pre spomínaný počin charakteristické. A pravdepodobne mnoho z vás si už spomínaný počin vybaví i pri dnes recenzovanom titule AT SUNDOWN: Shots in the Dark.

Recenzovaná verzia: PlayStation 4

Ten totiž ponúka niečo veľmi podobné, i keď v prepracovanejšej podobe. Tomu sa však nemožno čudovať, nakoľko AT SUNDOWN: Shots in the Dark nie je k dispozícii zadarmo ako Bulánci. Nebudeme si však zbytočne prezrádzať, čo hra ponúka, pozrime sa na to spoločne v našej historicky prvej videorecenzii. Vopred sa ospravedlňujeme za nižšiu hlasitosť, do budúcna tento neduh odstránime.

Hru na recenziu poskytla spoločnosť

Komentuj!

komentárov

O autorovi

K videohrám som mal pozitívny vzťah už ako 8 ročný chalan, ktorého zaujali TV videohry na žlté cartridge, na ktorých začínalo veľa hráčov. Neskôr som presedlal na PP06 a na 386, pri ktorých som strávil celé dni a hrával známe hry ako Golden Axe, Ugh! a Prehistorik. Tie považujem aj v dnešnej dobe za tie najlepšie. Ku konzolám a najmä k PlayStationu som sa dostal okolo roku 2010, kedy som spoznal Nathana Drakea a jeho príbehy v sérii Uncharted. Medzi moje koníčky patrí hranie videohier, novinky zo sveta IT, fotografovanie a americký futbal. Na prvom mieste je však rodina.

Súvisiace príspevky