Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Spoločnosť Gaijin Entertainment oznámila vydanie veľkej aktualizácie obsahu 1.87 pre bojovú hru War Thunder.

Vydanie aktualizácie posunie hranice technológie vozidiel do neznáma. Umožní hráčom využívať vozidlá z konca dvadsiateho storočia, pričom niektoré boli používané aj po skončení studenej vojny. Okrem nových moderných pozemných vozidiel sú v aktualizácii aj doplnky pre mnoho lietadiel a lodí.

Nové pozemné jednotky triedy VII obsahujú tanky a bojové vozidlá vyrobené medzi 1980 a 1990, mnohé z nich boli súčasťou ozbrojených konfliktov v týchto rokoch. Niektoré nové vozidlá, ich funkcie a jedinečné bojové schopnosti budú uvedené v pripravovaných denníkoch War Thunder Developer Diaries, ktoré budú postupne vydávané.

V nich si hráči môžu prečítať všetko o ikone moderného tankového boja a to Britského bojového tanku Challenger 2. V tom období to bol najmodernejší MBT, aký nikdy predtým neslúžil britskej armáde. S aktualizáciou 1.87 budú hráči War Thunder schopní ovládať Challenger 2, jeden z najlepších tankov na svete. Ten bol vyrobený v polovici osemdesiatych rokov, kde nahradil Challenger 1 V službách britskej armády je od konca deväťdesiatych rokov minulého storočia a zúčastnil sa na mierových misiách či na vojnových konfliktoch v Iraku.

Rovnako ako jeho predchodca, tak aj Challenger 2 má vo War Thunder výbornú pohyblivosť a palebnú silu. S takzvaným Chobham obrnením patrí medzi najlepšie chránené vozidlá v hre a nebezpečné v priamom boji. Je impozantným nepriateľom a bude vôbec najsilnejším vozidlom v hre War Thunder, ktoré môžu národy ponúknuť.

Viac informácií o triede VII pre pozemné sily, o hlavnom bojovom tanku Challenger 2 a o iných vozidlách či doplnkoch aktualizácie 1.87 nájdete vo vývojárskych denníkoch War Tunder – http://devblog.warthunder.com.

Komentuj!

komentárov