Register

A password will be e-mailed to you.

Nedávno sme súťažili o titul Hitman 2, ktorý nám do súťaže venovala spoločnosť Cenega Czech. K dispozícii sme mali verzie pre obe konzoly, takže sme mohli potešiť dvoch z vás. Na koho sa usmialo šťastie?

Skôr, než sa dostaneme k samotným menám, povedzme si odpoveď na otázku, ktorú museli zodpovedať súťažiaci, ktorí sa zapojili cez Google formulár. Pýtali sme sa, ako je prezývaná titulná postava série Hitman, čo bolo naozaj jednoduché zodpovedať, nakoľko sme samotnú odpoveď prezradili iba o niekoľko riadkov vyššie. Správna odpoveď totiž znela Agent 47, čo predsa správny hráč musí vedieť, keďže Hitman je skutočná ikona v rámci hernej scény.

Poďme už ale na samotných výhercov. Čo sa týka platformy PlayStation 4, šťastie sa usmialo na súťažiaceho, ktorý sa zapojil cez Facebook. Výherca Xbox One verzie sa zapojil cez Google formulár, takže šťastie sa naozaj mohlo usmiať na každého.

Tomas Hudak – výherca PS4 verzie
Marko Klinčak – výherca Xbox One verzie

Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a výhercom, samozrejme, gratulujeme. Ak sa nám nepodarí s výhercami skontaktovať, pristúpime k vylosovaniu náhradných výhercov. Nezabudnite nás sledovať i naďalej, už teraz pre vás pripravujeme ďalšiu súťaž, no tentokrát o herné príslušenstvo.

Komentuj!