Register

A password will be e-mailed to you.

Hoci vianočné výpredaje stenšili naše peňaženky o pekných pár eur, Steam prichádza už v druhom mesiaci nového roku s ďalšími, pomerne masívnymi, zľavami. Tentokrát s tematikou lunárneho, teda čínskeho, nového roku. Ktoré tituly sa dočkali najatraktívnejších zliav? 

Samozrejme, nemusíte očakávať tak obrovské zľavy, akými boli práve tie predošlé, no i napriek tomu rozhodne je z čoho vyberať. Za zmienku stojí napríklad štandardná edícia minuloročného Far Cry 5, ktorá sa dočkala 75 % zľavy a je k získaniu za 14,99 €, čo je pomerne sympatické na ani nie rok starú first person akciu. Z trošku iného súdka tu máme brutálnu Souls like hru od štúdia Team Ninja, konkrétne PC verziu hardcore záležitosti Nioh, ktorá sa tešila výbornej hrateľnosti na PlayStation 4, tak i na osobných počítačoch. Tá je pri 50 % zľave k zakúpeniu za 24,99 €. Nadpriemerné JRPG plné krásnych lokácii, nebezpečných protivníkov i zaujímavých charakterov s názvom Ni No Kuni II: Revenant Kingdom sa dočkalo 50 % zľavy a môže byť vaše za 29,99 €.

Okrem toho však stojí za zmienku jednoduchšie ladené RPG South Park: Fractured But Whole, čiže pokračovanie The Stick of Truth, ktoré navyše posúva ťahové súboje na novú úroveň. Pokiaľ teda máte chuť na drsnejší humor, tento originálny titul môže byť váš za 11,99 €, pretože sa dočkal až 80 % zľavy. Že vás už nebaví čistokrvne japonský Tekken ani brutálne Mortal Kombat? V tom prípade pre vás máme jasnú odpoveď, ktorá znie SOULCALIBUR VI. Táto netradičná bojovka momentálne disponuje 40 % zľavou a získate ju za 35,99 €. Ešte by sme radi upozornili, že za prvý nákup nad tridsať eur získavate päť eurovú zľavu na danú kúpu.

Výpredaj je takpovediac tradične sprevádzaný aj unikátnymi kartičkami a odznakmi, avšak všetko tentokrát funguje trochu inak. Dôležitú úlohu v tom zohrávajú žetóny, ktoré získavate za nakupovanie. Konkrétne 1 € predstavuje 122 žetónov, 133 v prípade, že nakupujete darček pre kamaráta. Bohužiaľ, tieto žetóny by ste iba márne hľadali na komunitnom trhu a preto sa jedná o jedinú cestu ako ich získať. Následne si za ne môžete zakúpiť unikátny odznak, pozadia, prípadne emoticonov. Tento zľavový ošiaľ končí až 11. februára 2019, presnejšie o devätnástej hodine večernej.

Komentuj!