Register

A password will be e-mailed to you.

Slovenské štúdio s názvom Alien Studio ponúka vskutku strašidelný trailer na ich dlhšie pripravovanú VR hororovú záležitosť s názvom Deadness. Trailer hry zaujme nielen horovou atmosférou, ale aj slovenský dabingom. 

Deadness je hororový titul určený pre virtuálnu realitu, v ktorej zažijete neobyčajný teror v strašidelných laboratóriách opustenej nemocnice. Podľa vydaných informácií  na ňom štúdio pracuje už vyše roka a vývoj zatiaľ napreduje dobre. Titul je v príprave pre virtuálne reality Oculus Rift a HTC Vive. To, či ho bude možné hrať aj bez nasadenej virtuálnej reality (ako napríklad v prípade Resident Evil VII biohazard), alebo či hra bude dostupná aj pre iné platformy, zatiaľ nevieme. Poďme však už na samotný trailer, ktorý jasne ukazuje, že Deadness bude zážitkom určeným len pre silné povahy. Otázny je zatiaľ i dátum vydania, no priložený trailer v závere prezrádza Coming Soon, takže snáď sa dočkáme už v dohľadnej dobe.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

K videohrám som mal pozitívny vzťah už ako 8 ročný chalan, ktorého zaujali TV videohry na žlté cartridge, na ktorých začínalo veľa hráčov. Neskôr som presedlal na PP06 a na 386, pri ktorých som strávil celé dni a hrával známe hry ako Golden Axe, Ugh! a Prehistorik. Tie považujem aj v dnešnej dobe za tie najlepšie. Ku konzolám a najmä k PlayStationu som sa dostal okolo roku 2010, kedy som spoznal Nathana Drakea a jeho príbehy v sérii Uncharted. Medzi moje koníčky patrí hranie videohier, novinky zo sveta IT, fotografovanie a americký futbal. Na prvom mieste je však rodina.

Súvisiace príspevky