Register

A password will be e-mailed to you.

Tretí diel série Crackdown s jednoduchým názvom Crackdown 3 sa zatiaľ neprezentuje vyložene presvedčivým spôsobom. Autori zo štúdia Sumo Digital však zverejnili pred nejakým časom gameplay zábery, ktorými približujú hráčom ako príbeh, tak i samotnú hrateľnosť.

Prvé dve časti série Crackdown boli veľkým ťahákom hernej konzoly Xbox 360 a hoci sa druhý diel dočkal o niečo slabšieho prijatia ako ten prvý, dá sa povedať, že bol úspešný. Crackdown 3, ktorý bol ohlásený ešte v roku 2014 na Electronic Entertainment Expo v Los Angeles, mal nastaviť latku pomerne vysoko. Po čase sa však o hre prestalo hovoriť, informácie neboli žiadne a začalo sa povrávať, že sa jej nikdy nedočkáme. Sumo Digital však spoločne s Microsoftom poprelo túto informáciu a uistilo hráčov, že titul naozaj vyjde.

Až donedávna sme sa nedočkali žiadnych relevantných záberov z hrania, čo však zmenilo video zverejnené na kanáli magazínu IGN. Hra každopádne vychádza už 15. februára 2019 na PC a Xbox One a sami posúďte, či sa vám javí prezentovaný materiál zaujímavo, alebo nie.

Komentuj!