Register

A password will be e-mailed to you.

Už o zajtra sa dočkáme ďalšej epizódy druhej sezóny vynikajúcej adventúry Life is Strange 2. Hra sa pri tejto príležitosti pripomína novým trailerom, ktorý láka na pokračovanie príbehu dvoch bratov.

Trailer ukazuje Daniela a Seana, ako pokračujú na svojej ceste pred zákonom. Putovanie ich tentokrát privedie k ich starým rodičom, kde sa opäť prejavia Danielove nadprirodzené schopnosti. A ako si možno všimnúť, pre oboch bratov to nedopadne úplne najlepšie.

Do epizódy, ktorá dostala názov Rules, sa budeme môcť pustiť už zajtra, 24.01.2019, pričom na svoje si prídu majitelia platform PC, PlayStation 4 a Xbox One. Recenziu na prvú epizódu Life is Strange 2 si môžete prečítať na tomto odkaze.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

K videohrám som mal pozitívny vzťah už ako 8 ročný chalan, ktorého zaujali TV videohry na žlté cartridge, na ktorých začínalo veľa hráčov. Neskôr som presedlal na PP06 a na 386, pri ktorých som strávil celé dni a hrával známe hry ako Golden Axe, Ugh! a Prehistorik. Tie považujem aj v dnešnej dobe za tie najlepšie. Ku konzolám a najmä k PlayStationu som sa dostal okolo roku 2010, kedy som spoznal Nathana Drakea a jeho príbehy v sérii Uncharted. Medzi moje koníčky patrí hranie videohier, novinky zo sveta IT, fotografovanie a americký futbal. Na prvom mieste je však rodina.

Súvisiace príspevky