Register

A password will be e-mailed to you.

Seriálový Power Rangers boli v minulosti pomerne veľkým fenoménom ako v zámorí, tak aj u nás v Európe. Americké filmové spracovanie z roku 2017 rovnako nepatrilo k najhorším filmom, aj keď sa rozhodne nejednalo o vyložený hit. Pestrofarebným bojovníkom nie je cudzia ani videoherná platforma, pričom už onedlho sa ich herné portfólio rozrastie o novú bojovku. 

Teaser trailer momentálne neprezrádza príliš veľa, nakoľko predstavuje len dvoch bojovníkov v krátkom pár sekúnd trvajúcom súboji, ktorý pôsobí akýmsi sekaným dojmom. Je ťažké určiť, či sa jedná o zámer autorov, zatiaľ vieme iba to, že by sa malo jednať o klasické boje jeden na jedného v štýle Mortal Kombat, či Tekken. Tvorcovia však nevystupujú nijak ambiciózne a neprehlasujú, že by sa malo jednať o priamu konkurenciu žánrovým stáliciam. Tvrdia jedine to, že sa bude jednať o počin, na ktorý fanúšikovia Power Rangers čakajú už celé roky. Otázne je aj to, či sa dočkáme príbehového módu a mnohých by aj zaujímal aj počet hrateľných charakterov. Odpovedí na tieto otázky sa dočkáme možno niekedy v budúcnosti.

Titul je ohlásený pre štyri najväčšie platformy, teda pre PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC. Na prvých troch zmienených by sa mal Power Rangers: Battle for the Grid objaviť už v apríli tohto roku, no počítačoví nadšenci si budú musieť počkať o niečo dlhšie. Či sa už bude alebo nebude jednať o kvalitný titul, rozhodne to nebude mať jednoduché, nakoľko vychádza v rovnaký mesiac ako očakávané pokračovanie Mortal Kombat 11. A pri takto silnej konkurencii je viac ako pravdepodobné, že Power Rangers upadne do zabudnutia. Nakoniec môžeme ešte upozorniť, že pri predobjednaní bude vašou odmenou takzvaný V2 skin pre zeleného rangera.

Komentuj!

O autorovi

Veľký fanúšik hier, ktorý si dokáže rovnako užiť temnú adventúru ako aj futuristické FPS. Hry hrávam v podstate od malička a asi aj preto som si k nim vybudoval veľký vzťah a stali sa aj mojou najväčšou vášňou. Okrem hier samozrejme obľubujem filmy a miestami si prečítam dobrú knihu. No hry budú mať v mojom srdci vždy najväčšie miesto.

Súvisiace príspevky