Register

A password will be e-mailed to you.

Vydanie remaku legendárneho survival hororu Resident Evil 2 sa blíži. Fanúšikovia určite dobre vedia, že deň D nastane 25. januára, a teda zhruba o dva týždne. Aby však Capcom uistil fanúšikov, že legenda dostala takú starostlivosť, ako si zaslúžila, umožní hráčov v predstihu tento ostro sledovaný počin vyskúšať vďaka demoverzii.

Tá dorazí do digitálnych obchodov už tento piatok, 11. januára pod názvom Resident Evil 2 1-Shot Demo. Hrateľná ukážka bude dostupná pre všetky platformy, a tak si j užijú ako hráči na konzolách PlayStation 4 a Xbox One, no i priaznivci PC skrz Steam. Ako už napovedá názov, demo bude mať určité obmedzenie. Tlačiť na vás totiž bude časový limit, ktorý je stanovený na 30 minút herného času.

Počas tohto časového limitu sa budete musieť v koži Leona S. Kennedyho pokúsiť o splnenie určitého cieľa. Budete mať na to však už iba spomínaných 30 minút, ktoré keď uplynú, bude koniec. A to definitívny, nakoľko tu neplatí, že si demo spustíte opäť a budete môcť hrať znova po dobu 30 minút. Preto i názov 1-Shot.

Aby sme však nezabudli, máme tu ešte jednu veľmi dôležitú skutočnosť, ktorá sa s demoverziou neodmysliteľne spája. Tou je dostupnosť, nakoľko si demo budete môcť stiahnuť a zahrať od 11. januára do 31. januára, potom sa z ponuky digitálnych obchodov stratí.

Bonusom pre hráčov dema, bez ohľadu na to, ako sa vám bude dariť, bude úplne nový trailer, ktorého úlohou bude ešte väčšmi navnadiť na príchod hry. Tá, ako už bolo spomenuté v úvode, vychádza 25. januára pre PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj: vg24/7, capcom-unity

Komentuj!