Register

A password will be e-mailed to you.

Značku Call of Duty netreba nikomu bližšie predstavovať. Táto séria začala písať svoju históriu v roku 2003 a od tej doby s ňou stretávame prakticky pravidelne. Vlaňajšok patril Call of Duty: Black Ops 4, čo nás čaká tento rok?

Zatiaľ posledný diel s názvom Call of Duty: Black Ops 4 sa síce zbavil singleplayerovej kampane, no na jeho kvalitách sa to nijak nepodpísalo. Hra dostávala vo svete vysoké známky a výborne obstála aj v našej recenzii. Dá sa však predpokladať, že nový diel, ktorého sa s určitosťou dočkáme tento rok, znova prinesie akúsi formu singleplayeru. Ashton Williams, komunitná manažérka Infinity Ward zverejnila na svojom účte video, ktoré zobrazuje akúsi lebku.

V súvislosti s tým sa tak začalo špekulovať, že novým dielom tejto série bude Call of Duty: Ghosts 2, čo však bolo viac-menej vyvrátené. Niektorí zase veria, že táto lebka symbolizuje návrat k sérii Modern Warfare. Momentálne sa každopádne pohybujeme iba v rovine špekulácií, nakoľko nič nebolo oficiálne potvrdené. Čo myslíte vy? Dočkáme sa návratu Modern Warfare, alebo úplne novej podsérie?

Komentuj!