Register

A password will be e-mailed to you.

Humble Bundle, ako už mnohí viete, často ponúka zaujímavú nádielku hier. Jednotlivé balíčky sú občas inšpirované žánrom, občas značkou. Tentokrát sa usmialo šťastie na tých z vás, ktorý fandia modrému ježkovi Sonicovi. Za príjemnú cenu totiž môžete získať veľkú časť jeho kolekcie. 

Sonic patrí spoločne s legendárnym inštalatérom Mariom medzi evergreeny hracích konzol. Kým Mário kope za tím Nintendo, Sega naopak stavila na Sonica. V oboch prípadoch ide o zdanlivo nenáročné hry, ktoré však vynikajú svojím spracovaním na jednotku, pričom o kvalitách Sonica sa môžete momentálne presvedčiť aj sami. A to v priebehu nasledujúcich dvoch týždňov vďaka novému Humble Bundle balíčku s jednoduchým názvom Humble Sonic Bundle. Samotné hry si môžete zahrať na PC prostredníctvom platformy Steam.

Stačí ak miniete približne 0,86 € a viac, do vašej zbierky pribudne Sonic the Hedgehog 4 – Episode 1, ktorý má síce zmiešané reakcie, no vynahrádzajú to veľmi dobre prijaté tituly Sonic Adventure DX, Sonic & Sega All-Stars Racing, Sonic Adventures 2 s Battle DLC a ešte aj Sonic CD.

 

Ak ste ešte väčší fanúšik a nevadí vám minúť takmer 6,17 €, dostanete Sonic & All-Stars Racing Transformed Collection, Sonic Generations, Sonic the Hedgehog 4 – Episode 2 a Sonic Lost World.

No a pokiaľ sa náhodou radíte medzi skalných priaznivcov, alebo len chcete kompletnú zbierku, tak za 13,23 € si môžete získať aj tituly Sonic Mania (vylepšenú recenziu sme nedávno recenzovali) a Sonic Forces.

Celkovo platí, že ak sa považujete za fanúšikov modrého ježka od Segy, táto ponuka by vám nemala ujsť. Nie každá z týchto hier má výborné hodnotenia, no ide o príjemné oddychovky, ktoré si môžete adekvátne vychutnať počas Vianoc.

Komentuj!