Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Humble Bundle, ako už mnohí viete, často ponúka zaujímavú nádielku hier. Jednotlivé balíčky sú občas inšpirované žánrom, občas značkou. Tentokrát sa usmialo šťastie na tých z vás, ktorý fandia modrému ježkovi Sonicovi. Za príjemnú cenu totiž môžete získať veľkú časť jeho kolekcie. 

Sonic patrí spoločne s legendárnym inštalatérom Mariom medzi evergreeny hracích konzol. Kým Mário kope za tím Nintendo, Sega naopak stavila na Sonica. V oboch prípadoch ide o zdanlivo nenáročné hry, ktoré však vynikajú svojím spracovaním na jednotku, pričom o kvalitách Sonica sa môžete momentálne presvedčiť aj sami. A to v priebehu nasledujúcich dvoch týždňov vďaka novému Humble Bundle balíčku s jednoduchým názvom Humble Sonic Bundle. Samotné hry si môžete zahrať na PC prostredníctvom platformy Steam.

Stačí ak miniete približne 0,86 € a viac, do vašej zbierky pribudne Sonic the Hedgehog 4 – Episode 1, ktorý má síce zmiešané reakcie, no vynahrádzajú to veľmi dobre prijaté tituly Sonic Adventure DX, Sonic & Sega All-Stars Racing, Sonic Adventures 2 s Battle DLC a ešte aj Sonic CD.

 

Ak ste ešte väčší fanúšik a nevadí vám minúť takmer 6,17 €, dostanete Sonic & All-Stars Racing Transformed Collection, Sonic Generations, Sonic the Hedgehog 4 – Episode 2 a Sonic Lost World.

No a pokiaľ sa náhodou radíte medzi skalných priaznivcov, alebo len chcete kompletnú zbierku, tak za 13,23 € si môžete získať aj tituly Sonic Mania (vylepšenú recenziu sme nedávno recenzovali) a Sonic Forces.

Celkovo platí, že ak sa považujete za fanúšikov modrého ježka od Segy, táto ponuka by vám nemala ujsť. Nie každá z týchto hier má výborné hodnotenia, no ide o príjemné oddychovky, ktoré si môžete adekvátne vychutnať počas Vianoc.

Komentuj!

komentárov