Register

A password will be e-mailed to you.

The Crew 2, tohtoročný pretekársky titul, ktorý podľa našej recenzie rozhodne stojí za pozornosť, či už kvôli svojmu bohatému obsahu alebo rozmanitému počtu automobilových vozidiel, pričom sa v tomto pokračovaní nezabúda ani na lietadlá, či lode. No a práve tento titul sa Ubisoft rozhodol ponúknuť počas víkendu úplne zdarma. 

Podobné víkendy počas, ktorých autori sprístupnia svoj titul prakticky každému, sú pomerne populárne. Hra vám síce nezostane navždy vo vašej hernej zbierke, avšak máte ju prístupnú, so všetkým obsahom, na niekoľko dní, pričom sa vám ju môže podariť aj kompletne dohrať. Tak, či onak, neskôr, napríklad aj počas nadchádzajúcich vianočných zliav, si ju môžete zakúpiť, no a vedzte, že všetok váš postup zostane uložený na vašom účte. V prípade, ak sa rozhodnete pre zahrať si počas víkendu The Crew 2, získate zdarma jedno vozidlo priamo.

Pre hráčov, ktorí využijú službu Uplay to bude Ford GT Touring. Pre hráčov na konzolách PlayStation 4 sa jedná o krásne a rýchle vozidlo s názvom Maserati Gran Turismo S, no a pre majiteľov Xbox One je pripravené nablýskané BMW Z4 GT3.

V prípade, že máte chuť na poriadnu adrenalínovú dávku zbesilého preháňania sa v krásnych autách, motorkách, či lietadlách, respektíve by ste radi vyskúšali šialené kúsky, ktoré zahŕňajú skoky zo striech, ostré odbočovanie a takmer vražednú rýchlosť, momentálne máte ideálnu príležitosť. The Crew 2 môžete naplno testovať už od dneška a to na všetkých vyššie spomenutých platformách. Odkaz na stiahnutie počítačovej verzie nájdete tu.

Akcia bude ukončená až v pondelok, teda 17. decembra 2018, pričom hráči na PC majú čas do jednej hodiny rannej stredoeurópskeho času. Hráči na PlayStation 4 až do deviatej hodiny rannej, no a pre používateľov Xbox One bude hra prístupná až do šiestej hodiny večernej, samozrejme, stredoeurópskeho času.

Komentuj!