Register

A password will be e-mailed to you.

V lete tohto roku sme vás informovali o tom, že bojový titul Tekken 7 sa dočká druhého Season Passu, ktorý prinesie najmä nové unikátne charaktery. Mali sa totiž navrátiť niektoré stálice dlhoročnej bojovej série, pričom nepriamo oznámený bol i Negan zo známeho komiksového, dnes už i seriálového, zombie univerza The Walking Dead. Ten vtedy nebol bližšie predstavený, to sa však najnovšie zmenilo. Surovec Negan sa totiž dočkal plnohodnotného gameplay videa, aké si tento kuriózny charakter určite zaslúži.  

Tvorcovia z Bandai Namco predstavili Negana s pomerne veľkou pompéznosťou. Plnohodnotne totiž zrekonštruovali finále šiestej a začiatok siedmej sezóny seriálu, kedy Negan drží v zajatí hlavných hrdinov a rozhoduje sa, na ktorú postavu zošle hnev svojej vernej pálky Lucille. Samozrejme celá scenéria je kompletne prepracovaná do vizuálu hry, pričom úbohými obeťami budú práve ostatné bojové postavy zo siedmeho Tekkena. Tie sa však rozhodne nechcú vzdať bez boja a na Negana zaútočia jeden po druhom, vďaka čomu bude môcť predviesť svoje nemalé bojové zručnosti.

Zdá sa, že ikonická pálka je primárnou zbraňou tejto postavy, čiže pästné útoky by mali v tomto prípade absentovať. Bohužiaľ, opäť sa ukázalo to, že Negan patrí skôr do surovejšej konkurenčnej série Mortal Kombat, keďže všetky tie devastujúce údery a efektívne kombá akosi strácajú svoju efektnosť, nakoľko im chýba akákoľvek krv a brutalita. Tekken bol však vždy známy svojou pestrejšou farebnou paletou, ktorá nezobrazuje krv ani žiadne iné násilné zábery, no a tejto tradícii zostali autori verní aj teraz. Nebudú chýbať ani Neganové ikonické a často sarkastické hlášky zo seriálu.

Zatiaľ nie je presne známe, kedy bude Negan k dispozícii. Najnovšie si však môžete svoju zbierku bojovníkov obohatiť o Armor Kinga, temného wrestlingového bojovníka a o giganta menom Craig Marduk. Obe postavy sú na tom cenovo rovnako, čiže za nich zaplatíte 5,99 €.

Komentuj!