Register

A password will be e-mailed to you.

EA ponúka ponúka hráčom úplne zdarma na sedem dní základný balík Origin Access, pričom oň stačí požiadať na Twitteri. Ako sa dostať ku knižnici obsahujúcej rovných 159 plných hier?

Skrz Origin Access sa dostanete k pomerne veľkej knižnici hier, ide však len o základný balík. To vám však stále dáva možnosť vyskúšať si aspoň na obmedzený čas aj horúce novinky. Všetko čo treba urobiť je, že napíšete na centrum zákazníckej podpory EA na Twitteri s hastagom #TRYBFV a máte šancu zahrať si Battlefield V po dobu 10 hodín.


Aj keď nejde úplne priamo o akciu zameranú na Battlefield V, je zjavné, že ide o jej najväčší ťahák. Akcia trvá ešte dodnes a ak sa poponáhľate možno sa vám poštastí.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Hry hráva už viac ako polovicu svojho života. Jeho začiatky hernej kariéry sa dátuju do 90. rokov a vyrastal na klasike ako Wolfenstein 3D či Doom. Najlepšia hra vôbec: Half-Life a Counter-Strike. Hráva takmer všetko od casual hier po hardcore simulátory. Motto: "správny hráč nieje obmedzovaný jednou platformou...mal by vlastniť všetky."

Súvisiace príspevky