Register

A password will be e-mailed to you.

Už 3. decembra na trh zamieri konzola PlayStation Classic, ktorá prinesie legendárnu prvú PlayStation späť medzi hráčov. My sme mali tú možnosť ísť sa na konzolu osobne pozrieť a skôr, než si o nej povieme niečo viac, prinášame vám galériu fotografií.

Ako si môžete z fotografií všimnúť, PlayStation Classic je naozaj maličký kus hardwaru. Porovnanie s pôvodnou konzolou, alebo s krabičkou hry Tekken 3, ktorú nájdete i predinštalovanú medzi 20 hrami, tento fakt iba potvrdzuje. Po osobnom vyskúšaní si zariadenia nutno poznamenať, že nostalgia, ktorá sa s týmto zariadením neodmysliteľne spája, funguje na jednotku s hviezdičkou. Ak ste si konzolu predobjednali, 3. decembra sa bezpochyby dočkáte skvelého zberateľského kúsku.

Na záver ešte prikladáme video, v ktorom si môžete pozrieť unboxing tejto retro konzolky.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky