Register

A password will be e-mailed to you.

Sony svoju zľavovú ponuku v rámci Black Friday výpredajov tento rok rozdelilo na dve časti. Prvá sa dotkne obchodu PlayStation Store, a tá druhá sa zameria na produkty, ktoré si môžete kúpiť v kamenných alebo internetových obchodoch. Čo nás čaká a neminie?

Poďme sa v prvom rade pozrieť na ponuku v rámci obchodu PlayStation Store. Tu na vás, samozrejme, budú čakať najmä zľavy na hry, no nechýbajú ani zvýhodnené ceny pre rozšírenia, Season Passy a i predplatné PlayStation Plus. Čo sa týka hier a prídavkov, tešiť sa možno na zľavy až do 60%. V ponuke sú ako staršie tituly, tak i horúce novinky. Nechýbajú hity ako Assassin’s Creed Odyssey, Marvel’s Spider-Man, Red Dead Redemption 2, FIFA 19, Call of Duty: Black Ops 4, Shadow of the Tomb Raider, God of War, Detroit: Become Human a mnohé ďalšie. V akcii sú aj hry pre PlayStation VR, medzi ktorý nájdete vynikajúce tituly ako ASTRO BOT Rescue Mission, SUPERHOT VR, Firewall Zero Hour, či Farpoint. Ak máte zálusk na predplatné PlayStation Plus, výhodnejšie zakúpite ako ročné, tak i trojmesačné predplatné.

Ako môžete vidieť na obrázku, ročné predplatné je aktuálne o 20% lacnejšie, a tak si ho môžete zadovážiť za sumu 47.99€. Trojmesačné predplatné je výhodnejšie o 15%, takže aktuálne stojí 21.24€. Iba pripomíname, že doba trvania predplatného sa spočítava, takže ak máte ešte povedzme pol roka platné členstvo a zakúpite si k tomu ročné, budete mať rok a pol.

Čo sa týka zliav v PlayStation Store, tie potrvajú do 27. novembra, avšak je tu časový rozdiel medzi zľavami na hry a predplatné PlayStation Plus. Výhodnejšie ceny na hry a rozšírenia môžete využiť do 00:59 hod. stredoeurópskeho času, avšak akcia na PlayStation Plus trvá do 11:00 hod. 
stredoeurópskeho času.

Prejdime teraz k ponuke, ktorá na vás čaká v kamenných predajniach a internetových obchodoch. Samozrejme, i fyzické kópie hier budú v rámci Black Friday zliav lacnejšie. V Sony dávajú do pozornosti najmä najnovšie exkluzivity, takže Marvel’s Spider-Man je k dispozícii za 39€*, God of War a
Detroit: Become Human za 29€* a Gran Turismo SPORT za 19€*. Dohromady by malo byť v zľave 22 titulov pre PlayStation 4, pričom zľavy sa pohybujú od 30% do 60%. Ani v prípade, že máte záujem o nákup členstva PlayStation Plus cez miestne obchody neobídete naprázdno. Ceny sú podobné ako aj v PlayStation Store, ibaže zaokrúhlené. Ročné predplatné PlayStation Plus vás teda vyjde na 48€* a trojmesačné predplatné na 21€*.

Nezabudlo sa však ani na tých, ktorí majú záujem o hardware. V prvom rade tu máme zľavu na gamepad DualShock 4, ktorého cena klesne na 39€*. Ide o 33% zľavu v porovnaní so štandardnou odporúčanou maloobchodnou cenou. V ponuke bude 19 rôznych farebných prevedení, či limitovaných edícií, čiže určite nebude problém si vybrať. 

Zľavy, samozrejme, sú i na samotnú konzolu PlayStation 4, a to ako na model Slim, tak i výkonnejší model PlayStation 4 Pro. V ponuke je štandardná konzola s 500GB úložiskom a ako bonus dostanete buď Marvel’s Spider-Man, alebo God of War za 249€*. Výkonnejší model si môžete zakúpiť s 1TB HDD, pričom v balení bude Marvel’s Spider-Man a ako bonus dostanete aj God of War, a to za 389€*. V ponuke je celkom 18 rôznych balení konzol PlayStation 4, ku ktorým bude zdarma i jedna z dvoch už spomenutých hier. Tie nielenže zabodovali v recenziách a predajoch, navyše k tomu bojujú aj o prestížne ocenenia v rámci tohtoročných The Game Awards. Zľavy na hry, predplatné PlayStation Plus, gamepad DualShock 4 a samotné konzoly PlayStation 4 budú platné do 26. novembra.

Na záver tu ešte máme výhodnú ponuku na virtuálnu realitu PlayStation VR, pri ktorej zľava dosahuje 35%. Do pozornosti dávame PS VR Starter Pack obsahujúci  PS VR headset, kameru verzie 2, hru VR Worlds a Demo Disc Playroom. Za toto balenie po novom zaplatíte 199€*. Okrem toho je v ponuke ďalších 6 variant PlayStation VR balení. V tomto prípade je však dátum trvania akcie odlišný od zvyšku, nakoľko si budete môcť zakúpiť virtuálnu realitu za výhodnejšiu cenu až do 2. decembra.

*Odporúčané maloobchodné ceny, ktoré sa môžu líšiť v závislosti od obchodu

Komentuj!