Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Red Dead Redemption 2, westernový open world od štúdia Rockstar Games, vyšiel pred necelým týždňom, pričom autori k nemu ihneď spustili i sprievodnú aplikáciu. Jej nastavenia však naznačujú, že by sme sa mohli dočkať i PC verzie tohto herného klenotu. 

Už od samotného ohlásenia Red Dead Redemption 2 mnohí polemizovali nad tým, či bude skôr alebo neskôr oznámená i PC verzia. Predchodca síce na tejto platforme nikdy nevyšiel, avšak niektorí hráči sa domnievali, že bude pokračovanie vydané, po vzore Grand Theft Auto V, o rok, prípadne dva neskôr, možno s verziou pre nové generácie konzol. Jeden z fanúšikov hry prehľadával súbory tejto aplikácie a zistil, že obsahuje i nastavenia a pripojenie pre PC verziu. Výsledky svojho bádania následne zverejnil na internetovom fóre, na ktoré budete presmerovaný po kliknutí na tento odkaz.

Myslíte si, že je príprava PC verzie Red Dead Redemption 2 reálna alebo sa jedná o mylné informácie? Určite sa nebojte podeliť o svoje názory prostredníctvom komentárovej sekcie.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Veľký fanúšik hier, ktorý si dokáže rovnako užiť temnú adventúru ako aj futuristické FPS. Hry hrávam v podstate od malička a asi aj preto som si k nim vybudoval veľký vzťah a stali sa aj mojou najväčšou vášňou. Okrem hier samozrejme obľubujem filmy a miestami si prečítam dobrú knihu. No hry budú mať v mojom srdci vždy najväčšie miesto.

Súvisiace príspevky