Register

A password will be e-mailed to you.

Red Dead Redemption 2, westernový open world od štúdia Rockstar Games, vyšiel pred necelým týždňom, pričom autori k nemu ihneď spustili i sprievodnú aplikáciu. Jej nastavenia však naznačujú, že by sme sa mohli dočkať i PC verzie tohto herného klenotu. 

Už od samotného ohlásenia Red Dead Redemption 2 mnohí polemizovali nad tým, či bude skôr alebo neskôr oznámená i PC verzia. Predchodca síce na tejto platforme nikdy nevyšiel, avšak niektorí hráči sa domnievali, že bude pokračovanie vydané, po vzore Grand Theft Auto V, o rok, prípadne dva neskôr, možno s verziou pre nové generácie konzol. Jeden z fanúšikov hry prehľadával súbory tejto aplikácie a zistil, že obsahuje i nastavenia a pripojenie pre PC verziu. Výsledky svojho bádania následne zverejnil na internetovom fóre, na ktoré budete presmerovaný po kliknutí na tento odkaz.

Myslíte si, že je príprava PC verzie Red Dead Redemption 2 reálna alebo sa jedná o mylné informácie? Určite sa nebojte podeliť o svoje názory prostredníctvom komentárovej sekcie.

Komentuj!