Register

A password will be e-mailed to you.

Mesiac október sa nachýlil k svojmu záveru a i keď priniesol mnoho skvelých hier, hernou obcou jednoducho najviac rezonoval Red Dead Redemption 2. Niet sa čomu čudovať, keďže novinka od Rockstar Games patrila k najočakávanejších hrám roku 2018. Pred nami je však mesiac november, ktorý prinesie ďalšie zaujímavé hry a až na pár výnimiek uzavrie hlavnú hernú sezónu tohto roku. Čo si teda budeme môcť zahrať? 

Predposledný mesiac tohto roku by sa dal nazvať aj mesiacom návratov. Na scénu sa totiž vráti fialový dráčik Spyro s remasterom Spyro Reignited Trilogy, no novú hru ponúkne po piatich rokoch aj gigant Valve. Hoci to nie je vytúžený Half-Life 3, no berieme i Artifact, ktorý snáď nebude na dlhú dobu jedinou novinkou z dielne tejto spoločnosti.

K slovu sa dostane aj Fallout 76, no ten rozhodne nebude mať ustlané na ružiach, keďže sa Bethesda púšťa do onlinových vôd, pričom fanúšikovia by dozaista ocenili skôr štandardné pokračovanie. Pozrieme sa aj na bojiska druhej svetovej vojny, či precestujeme niekoľko lokalít s legendárnym zabijakom s čiarovým kódom na zátylku. A ani to nebude všetko, no viac sa už dozviete z nášho videa.

Komentuj!