Register

A password will be e-mailed to you.

Očakávaný sandboxový titul Just Cause 4 sa v poslednom čase prezentuje jedným trailerom za druhým, pričom ten najnovší nám ukazuje panorámy celého herného sveta, ktorý bude plný najrôznejších nástrah.

Just Cause 4 oficiálne vychádza 4. decembra 2018 na PC, PlayStation 4 a Xbox One a ambície tvorcov nie sú práve najmenšie. Už dávnejšie sa nechali totiž počuť, že chcú spraviť najlepší sandboxový titul situovaný do otvoreného sveta a svoje slová sa snažia potvrdzovať aj vydávanými trailermi.

Okrem takzvaného panoramatického traileru sme sa dočkali aj videa, ktoré nám ukazuje systém zhadzovania zásob, čiže získavania zbraní a vozidiel prostredníctvom výsadkov lietadiel. Vyzerá to tak, že Avalanche Studios nám tento rok prinesú asi najprepracovanejší diel Just Cause vôbec, no oficiálne to budeme môcť posúdiť až po vydaní.

 

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Zanietený a vášnivý hráč videohier na všetkých platformách. S hrami som začínal už v piatich rokoch a odvtedy sa to so mnou neustále nesie. Taktiež som obrovský fanúšik športu, ktorý mi popri hraní video hier robí radosť zo života.

Súvisiace príspevky