Register

A password will be e-mailed to you.

Svojho času sme vás informovali o novom projekte vývojárskeho štúdia Bloober Team, ktorý bol ohlásený pod tajomným názvom Project Méliès. Vydavateľská spoločnosť Gun Media nám tento projekt predstavila už dvakrát a to v marci a auguste. Avšak teraz do tretice bolo oznámený jeho presný názov. A ten znie Layers of Fear 2.

Odhalenie pokračovania známeho a celkom úspešného hororu Layers of Fear prebehlo vskutku štýlovo. Na najnovšom videu, prvýkrát odhaľujúcom aj zopár záberov priamo z hry sa síce najskôr zobrazí na plátne v dobovom kine pôvodný názov Project Méliès, avšak vzápätí je vystriedaný nápisom Layers of Fear 2. Takýmto originálnym spôsobom teda Gun Media odhalila pomerne prekvapivé pokračovanie Layers of Fear, ktoré čakal asi málokto vzhľadom na uzavretý príbeh šialeného maliara. Zatiaľ posledným výtvorom štúdia Bloober Team bola “orwelovská” adventúra Observer, ktorú sme takisto recenzovali.

Ďalšie podrobnosti o Layers of Fear 2 zatiaľ neboli oznámené, avšak je pravdepodobné, že nové informácie sa najskôr objavia na Facebooku, alebo Twitteri, kde boli za týmto účelom založené nové stránky.

Komentuj!