Register

A password will be e-mailed to you.

Je už v podstate tradíciou, že platforma Steam každoročne usporadúva niekoľko honosných výpredajov, kedy si hráči môžu uchmatnúť naozaj raritné a exkluzívne digitálne herné kúsky za zvýhodnené cenovky. Vianočný, letný, hororový, respektíve výpredaj s halloweenskou tematikou sú už neodmysliteľnou súčasťou každého roku, pričom najnovšie sme sa dozvedeli o presnejších dátumoch očakávaných zliav. 

Za prvé by bolo príhodné upozorniť, že podobný únik informácii pred oficiálnym oznámením sa v podstate ani nemusí nazývať únikom, nakoľko k nemu pravidelne dochádza každý jeden rok. Opäť, tak ako aj pominulé roky, sa oň postaral zahraničný portál Kotaku.com, ktorý sa venuje videohrám a novinkám, ktoré sú s nimi spojené. Informácie zverejnené portálom tvrdia, že jesenný výpredaj by mal byť zahájený 21. novembra 2018, pričom budem trvať celých šesť dní a skončí teda 27. novembra 2018. S najväčšou pravdepodobnosť pôjde o menší výpredaj, čiže je tu stále šanca, že vaša peňaženka neutrpí až tak veľkú ujmu.

Zimné zľavy by mali doraziť celé štyri dni pred Štedrým dňom a teda 20. decembra v roku 2018, pričom ukončené budú 3. januára 2019. V tomto prípade môžeme očakávať tie najmasívnejšie zľavy, kde by ste sa mohli i k horúcejším kúskom dostať za polovičné ceny. Pravdepodobne môžeme očakávať i unikátne kartičky, ktoré poslúžia pri vytváraní odznakov, no a vylúčiť nemôžeme ani jednoduchú minihru, prípadne anketu, kedy budete môcť hlasovať o tých najlepších hrách, ktoré ponúkol rok 2018.

Najbližšie je každopádne na rade halloweensky výpredaj, v rámci ktorého by sa mali zlacniť najmä hororové tituly. To znamená, že pokiaľ máte zálusk napríklad na najnovšie pokračovanie klasiky, ktorá v podstate odštartovala celý žáner survival hororu, teda Resident Evil VII, mali by ste si prísť na svoje. Cenové zvýhodnenie sa však dá určite očakávať i v prípade hier ako Layers of Fear, Outlast II, či The Evil Within 2. Tento výpredaj začne 29. októbra 2018 a mal by skončiť 1. novembra. Zatiaľ to vyzerá tak, že peňaženky nás hráčov budú opäť čeliť skutočne veľkému pokušeniu, ktorému väčšina z nás jednoducho neodolá.

Komentuj!