Register

A password will be e-mailed to you.

Len pred niekoľkými dňami vyšiel nový diel série Call of Duty s názvom Call of Duty: Black Ops 4. Ten sa musel vôbec po prvýkrát zaobísť bez singleplayerovej kampane a jeho jadro tvorí klasický multiplayer a režimy Zombies a Blackout. Vo fyzických predajoch sa jej každopádne až tak veľmi nedarí.

Čo sa týka predaja krabicových verzíi, Call of Duty: Black Ops 4 zažil najhorší štart za posledných jedenásť rokov. Oproti vlaňajšiemu Call of Duty: WWII ide až o 50% pokles, pričom v porovnaní s priamym predchodcom Call of Duty: Black Ops 3 sa toto číslo zvýšilo dokonca až na 59%. Čo teda naozaj nie je málo.

Na druhej strane však treba obratom dodať, že najnovší diel série Call of Duty sa môže pochváliť viac než dobrými číslami v digitálnych predajoch, ktoré neustále rastú. Call of Duty: Black Ops 4 totiž zažil vôbec najlepší štart, čo sa  týka predaja digitálnych verzií a len vo Veľkej Británii to titulu pohodlne stačilo na 1. miesto rebríčka predajnosti. Vzhľadom na to, že hra vyšla o mesiac skôr v porovnaní s predchodcami, ktorých sme sa zväčšia dočkali v polovici novembra, koncoročné čísla môžu byť ešte lepšie. Viac naznačia už budúce týždne.

Komentuj!