Register

A password will be e-mailed to you.

Už zanedlho sa dočkáme, pravdepodobne, najočakávanejšej hry roka, westernového titulu Red Dead Redemption 2 od štúdia Rockstar Games. Koľko času strávime pri jeho hraní?

Sam Houser, spoluzakladateľ a prezident Rockstar Games sa nechal počuť, že Red Dead Redemption 2 má byť vôbec najväčším titulom, aký v Rockstar Games kedy vytvorili. Štúdio vložilo do hry všetky svoje sily a jeho zamestnanci na nej pracovali miestami aj sto hodín týždenne. Jej dokončenie má zabrať zhruba šesťdesiat hodín, pričom zvyšných päť hodin dôležitého obsahu bolo odstránených kvôli tomu, že by v hre úplne nefungoval.

V Read Dead Redemption 2 sa na nešetrilo naozaj na ničom, o čom svedčia aj mnohé zverejnené čísla. Scenár hlavneho príbehu ma približne 2200 strán, pričom aj niektoré vedľajšie postavy si z neho ukradli viac než 80. Hra bude mať vo finále 500 tisíc riadkov dialógu a 300 tisíc animácií, o ktorý sa postaralo 1200 rôznych hercov. 700 z nich malo k dispozícii i dialógy a práce na motion capture trvali cez 2200 dní. Ste pripravený tasiť svoju zbraň? Red Dead Redemption 2 vychádza 26. októbra 2018 na PlayStation 4 a Xbox One.

Komentuj!