Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Remedy Entertainment nám síce zatiaľ stále neoznámili vznik mimoriadne žiadaného pokračovania hitu Alan Wake, avšak na druhej strane to zatiaľ adekvátne kompenzujú ich čoraz zaujímavejšie sa javiacim titulom Control.

Akčný počin so science-fiction nádychom Control, ktorý pochádza z dielne fínskych autorov zo štúdia Remedy, sa po prvýkrát predviedol na tohtoročnej E3, pričom o pár dní po oficiálnom ohlásení sme sa dočkali i plnohodnotnej gameplay ukážky. Nedávno zverejnené video láka hlavne svojou psychedelickou atmosférou, avšak na záver však ponúka aj súboj s bossom, ktorý pôsobí viac než zaujímavo. Presný dátum vydania sme sa každopádne nedozvedeli a zatiaľ vieme len to, že hra vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One, niekedy počas roka 2019. I keď je stále možné, že dopadne ako svojho času predsa len vlažnejšie prijatý Quantum Break, doposiaľ zverejnené ukážky vzbudzujú určitý optimizmus.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Veľký fanúšik hier, ktorý si dokáže rovnako užiť temnú adventúru ako aj futuristické FPS. Hry hrávam v podstate od malička a asi aj preto som si k nim vybudoval veľký vzťah a stali sa aj mojou najväčšou vášňou. Okrem hier samozrejme obľubujem filmy a miestami si prečítam dobrú knihu. No hry budú mať v mojom srdci vždy najväčšie miesto.

Súvisiace príspevky