Register

A password will be e-mailed to you.

Wolfenstein patrí k najznámejším herným sériám a zrejme sa nenájde skúsenejší hráč, ktorý by k minulosti nehral aspoň jeden diel tejto značky. O vývoj nových dielov sa aktuálne starajú vývojári z MachineGames.

Ich posledný počin pomenovaný Wolfenstein II: The New Colossus síce zbieral pozitívne hodnotenia, avšak vývojári sami potvrdili, že čakali o niečo vyššie predaje. Preto sa začalo špekulovať, či sa v blízkej budúcnosti dočkáme čisto ďalšieho čisto singleplayerového titulu z tejto série. Už dávnejšie totiž vieme, že v pláne je kooperačný Wolfenstein: Youngblood a na virtuálnu realitu zameraný Wolfenstein: Cyberpilot, čomu sme sa venovali aj v jednej z našich noviniek.

Pete Hines, viceprezident Bethesda Softworks sa však vyjadril, že Wolfenstein III v budúcnosti jednoznačne bude a tretí diel má nadviazať na udalosti predchádzajúceho titulu. Okrem dcér B. J. Blazkowicza, ktorých úlohu preberieme v pripravovanom Wolfenstein: Youngblood a počítačového hackera, ktorý má byť protagonistom Wolfenstein: Cyberpilot, sa tak v budúcnosti znova chopíme aj samotného B. J. Blazkowicza. Kedy sa tak stane, sme sa zatiaľ nedozvedeli, avšak je dobré vedieť, že séria Wolfenstein ešte nepovedala posledné slovo.

Komentuj!