Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Lamplight City je novou steampunkovo ladenou adventúrou od Francisca Gonzalesa, ktorý je na hernej scéne známy aj pod názvom svojho štúdia Grundislav Games. Toho v minulosti najviac preslávila voľne šíriteľná osemdielna mysteriózna séria Ben Jordan a po nej sa už vrhol na svoj prvý platený projekt, ktorým bola adventúra Golden Wake. O čom presne bude pojednávať Lamplight City?

Lamplight City bude zasadený do viktoriánsky ladeného prostredia alternatívneho 19. storočia. Dej hry sa bude odohrávať vo fiktívnom steampunkovo ladenom meste New Bretagne o štyroch rôznych štvrtiach, pričom sám tvorca sa pri jeho vyobrazení odvoláva na inšpiráciu dielami Edgar Allan Poa and Charlesa Dickensa. Hlavným hrdinom je bývalý policajný detektív a vyšetrovateľ Miles Fordham, ktorému bude neustále robiť spoločnosť zo záhrobia jeho mŕtvy partner. Jeho úlohou je postupne prísť na koreň piatim zapeklitým prípadom a popritom i odhaliť vraha jeho bývalého spoločníka, kým nestratí aj tie zvyšky príčetnosti, ktoré mu zostali.

Na svojej ceste za vyriešením jednotlivých prípadov budete môcť postupovať rôznymi spôsobmi, pričom k dispozíci budú aj falošné stopy a z toho vyplývajúce rozdielne konce. Nikdy vám však nebude hroziť, že by ste sa zasekli v neriešiteľnej situácii a hra sa jednoducho prispôsobí vzniknutej situácii. A na záver to podstatné – Lamplight City vychádza už zajtra, 13. septembra 2018, no iba pre majiteľov operačných systémov Windows a macOS.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Matty

Filmový a seriálový fanúšik, ktorý s hraním začal už niekedy dávno na klasickej 286 a PC ostal verný doteraz. Najviac ho napĺňa písanie a kreatívna tvorba.

Súvisiace príspevky