Register

A password will be e-mailed to you.

Counter-Strike: Global Offensive, akčný first person počin od štúdia Valve, ktorý bol založený na bojoch proti živým hráčom, či tréningoch s takzvanými botmi. Titul sa tešil dlhé roky obrovskej popularite, Valve neustále pridávalo nové skiny pre zbrane, usporiadavalo rôzne turnaje a hoci je dnes tento v úzadí Battle Royale hier ako napríklad PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, stále sa teší pomerne veľkému počtu hráčov.  Valve však prednedávnom vydalo free to play verziu tejto akčnej záležitosti. 

Global Offensive odjakživa disponoval takzvaným casual a competitive režimom. Ten prvý slúžil na naučenie sa rozľahlých máp a ich zákutí. V hre proti živým hráčom sú totiž veľmi podstatné pozície, z ktorých útočíte na hráčov a tiež musíte poznať vlastný herný štýl, nakoľko nie každý hráč musí vedieť zaobchádzať s brokovnicou rovnako obratne ako s UMP45. Naskytuje sa aj možnosť zmeniť si pohľad z ľavého ramena na pravé, no záleží opäť na vás, čo presne vám vyhovuje. Competitive režim má navyše aj úlohy, ktoré musia jednotlivé tímy splniť. Niekedy je to záchrana rukojemníkov, inokedy zasa aktivácia bomby. To už závisí od toho, či budete hrať za tím Terrorists alebo Counter-Terrorists.

Free to play verzia môže byť užitočná najmä pre začiatočníkov. Obsahuje totiž iba casual alebo inými slovami tréningový režim, v ktorom by ste sa mali naučiť základy. K online hraniu si však už potrebujete zakúpiť plnú verziu, ktorá je na Steame k získaniu za 12,49 €. Pokiaľ však máte záujem o tréningovú verziu, môžete ju získať na platforme Steam, kde si hru stačí stiahnuť a následne veselo hrať.

Komentuj!